من خودم قبلا وقتی می گفتن فلانی با فلان آهنگ خاطره داره بیشتر یاد ِ داستان های درام و تراژدی طور می افتادم . 

حالا خودم با نصف آهنگ های پلی لیست گوشیم خاطره های غیر درام و  غیر تراژدی طور دارم. 

مثلا امشب رفتم از اون اخر های لیست آهنگ پلی کردم و  بعد با پلی شدن اون آهنگِ  ؛ پرت شدم به جمعه ی دو یا سه سال پیش. جمعه ها ساعت 7 بیدار می شدم و خسته و خواب آلود تو راه  این آهنگ رو پلی می کردم خواب از سرم بپره . 

یا مثلا اون یکی اهنگِ که وقتی پیدا و دانلودش کردم یک هفته فقط همون پلی می شد و تمام تایمی که داشتم برای امتحان آخر ترم می خوندم اون پلی بود . 

یا یه آهنگ بود همیشه همکارم شیفت های روز جمعه پلی می کرد . یعنی الانم اون پخش شه من فکر می کنم جمعه شیفتم !

یا مثلا یکی از آلبوم های جدید چارتار تازه اومده بود ؛ و فردای انتشار اون آلبوم رفته بودم کوه ! بعد یه نفر که تو مسیر اتفاقی جلوتر از ما بود  و اصلا ربطی به گروه ما نداشت با این اسپیکر هاش کل مسیر همه رو مجبور کرد آهنگ مورد علاقه اش رو گوش بدیم . هنوزم اون آهنگه یادمه . 

یا اون آهنگ چارتار که اون شب برای اولین بار شنیدمش و نمی دونم چرا گریه ام گرفت ! 

خاطرات آهنگی

اون ,آهنگ ,پلی ,  ,های ,جمعه ,  یا ,پلی می ,تراژدی طور ,یا مثلا ,یکی از
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها